Dlaczego my

logo-kopia

Jesteśmy godnym zaufania partnerem. Mimo dużego doświadczenia ani na chwilę nie spoczywamy na laurach. Ciągle rozwijamy nasze kompetencje, dbamy o najwyższą jakość wdrożeń, chętnie i aktywnie uczestniczymy w życiu branży zbożowej.
Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację począwszy od pierwszego kontaktu, przez proces realizacji.

 

O jakości naszej pracy najlepiej jednak świadczy grono naszych Klientów, z których w większością współpracujemy już od wielu lat. Najwyższa jakość to u nas  standard:
m.in. świadczy o tym certyfikat KZRiNGIG.
Firma wdrożyła: System Bezpieczeństwa Żywnościowego HACCP, System Dobrej Praktyki Producenckiej GMP+ oraz System Zrównoważonego Rozwoju Produkcji KZRiNIG.

KZRiNGIG jest systemem certyfikacji zrównoważonego rozwoju produkcji biopaliw i biopłynów opracowanym zgodnie z wymogami dyrektywy 2009/28. Zakres obejmuje cały łańcuch produkcji biopaliw (biopłynów i biogazu), począwszy od produkcji rolnej i sprzedaży biomasy roślinnej, przez jej magazynowanie i przetwarzanie, aż po ostateczne wprowadzenie biopaliw do sprzedaży.