Kontakt

Adres

PHU AGROIMPEX SP. Z O.O.
Słonów 89
66-520 Dobiegniew / POLAND
NIP : 281-008-60-17 REGON : 360651425
TEL/FAX 95 7611076

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS : 0000539224

Kapitał Zakładowy 1 014 000 zł

Prezes Zarządu Piotr Pasieka

TEL. +48 794 310 528 piotr.pasieka@agroimpex.org

 

DZIAŁ HANDLOWY:

Dariusz Jędrzejak

TEL. +48 790 686 470 dj@agroimpex.org

Piotr Orlikowski

TEL. +48 536 713 818 piotr.orlikowski@agroimpex.org

Janusz Skoczylas
TEL. Tel. +48 731 700 340 janusz.skoczylas@agroimpex.org

Piotr Kieszek

TEL. +48  530 818 100 piotr.kieszek@agroimpex.org

Łukasz Siwiak

TEL. +48 531 711 839 lukasz.siwiak@agroimpex.org

EKOLOGIA
Magdalen Pasieka
TEL. +48 795 958 522 magdalena.pasieka@agroimpex.org

BIURO/ROZLICZENIA:
Ewa Pasieka

TEL. +48 95 7611076 wew. 13 biuro@agroimpex.org

Katarzyna Galina

TEL. +48 957611076 wew. 13 katarzyna.galina@agroimpex.org

 

LABORATORIUM:
Michalina Fliszta

TEL. +48 95 7611076 wew. 11 laboratorium@agroimpex.org

KSIĘGOWOŚĆ:
Aneta Bartoszak

TEL. +48 95 7611 076 wew. 23 aneta.bartoszak@agroimpex.org

MAGAZYN:
Henryk Pasieka

TEL. +48 796 820 800

ADMINISTRACJA:
TEL. +48 95 7611076 wew. 22

DZIAŁ LOGISTYKI:

Dariusz Jędrzejak
TEL. +48 790 686 470 logistyka@agroimpex.org