Nawozy

prod_nowozy

AGROIMPEX to firma, która w swojej ofercie posiada wiele form współpracy handlowej oraz szeroką gamę produktów stosowanych w rolnictwie. W naszym asortymencie znajdują się np. różnorodne nawozy pochodzące od znanych i sprawdzonych producentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Oferowane środki są bardzo wydajne, a ich skuteczność została potwierdzona licznymi certyfikatami.

Nawozy organiczne stanowią źródło materii, która wpływa na żyzność gleby i dostarcza roślinom niezbędne składniki pokarmowe. Substancja wnika w glebę, gdzie poprawia jej strukturę, retencję wodną, aktywność biologiczną czy właściwości sorpcyjne.

Szeroki wybór produktów

W ofercie dostępne są np. nawozy A.S.L, które są produkowane przy wykorzystaniu beztlenowej fermentacji substancji organicznych w instalacjach biometanu. W ich składzie dominuje forma amonowa azotanu, która jest łatwo przyswajalna. Ponadto środki tego typu stanowią bogate źródło siarki i wielu składników pokarmowych dla roślin.

Posiadamy także Verbio Humus, który ma bardzo duży wpływ na kształtowanie żyzności gleb. Doskonale sprawdza się na uprawach żyta, pszenżyta, pszenicy, kukurydzy oraz wszystkich innych roślin uprawy polowej. W swoim składzie zawiera dużą ilość próchnicy. Ponadto jest produktem w pełni naturalnym oraz ekologicznym, charakteryzującym się działaniem zbliżonym do obornika oraz kompostów roślinnych.

Można u nas nabyć także nawóz N.P.K. Garrest, który jest przeznaczony do stosowania przedsiewnego oraz pogłównego w przypadku wszystkich roślin uprawy polowej oraz trwałych użytków zielonych.

Warto zwrócić również uwagę na środek Verbio Flora czy Pakiet Active Mikro + Active stary, który zapewnia roślinom wszystkie niezbędne mikro- i makroskładniki. Ponadto stymuluje roślinę do rozwoju i wspomaga plony.

Oferta dostosowana do potrzeb klientów

Dokładamy starań, by nasza oferta była dostosowana do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów. Zamówione nawozy jesteśmy w stanie przetransportować pod wskazany przez Państwa adres. Posiadamy odpowiednie zaplecze logistyczne, umożliwiające transport produktów oraz liczne bazy magazynowe.