Skup zbóż

skupzboz

Chociaż firma AGROIMPEX prowadzi różne formy współpracy handlowej, skup i sprzedaż zboża stanowi główny profil jej działalności. Zajmujemy się obrotem krajowym oraz zagranicznym płodów rolnych, takich jak:

  • pszenica,
  • pszenżyto,
  • żyto,
  • owies,
  • jęczmień,
  • i wiele innych.

Prowadzimy również skup zbóż ekologicznych. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystną ofertę. Właśnie dlatego wielu klientów rokrocznie chętnie z nami współpracuje.

Dbamy o jakość naszego zboża

Każdorazowo jakość ziarna jest skrupulatnie kontrolowana w naszym laboratorium. Proces odbywa się podczas przyjęcia towaru do magazynu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości, mogącej sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Nasz skup płodów rolnych działa w systemie całorocznym, oferując konkurencyjne ceny oraz satysfakcjonującą obsługę.

Logistyka i transport

Jesteśmy świetnie przygotowani, jeśli chodzi o transport zbóż. Dysponujemy własna bazą transportowa, a do tego posiadamy szerokie kontakty spedycyjne. To wszystko daje gwarancje szybkiego i elastycznego odbioru towarów z gospodarstw rolnych.

Nasza oferta w tej kwestii jest bardzo elastyczna, a odbiór staramy się ustalić w taki sposób, by był jak najbardziej dogodny dla obu stron. Właśnie dlatego datę i porę przyjęcia zboża ustalamy każdorazowo za obopólną zgodą. W przypadku, gdy skupujemy mniejsze ilości zboża, możemy ustalić odbiór z kilku pobliskich gospodarstw za jednym razem.

Zaplecze magazynowe

Posiadamy także nowoczesną bazę magazynową, przystosowaną do przechowywania zboża w optymalnych warunkach. Mieści się ona w Dobiegniewie i jest w stanie pomieścić 6 tyś ton zboża. Nieustannie pracujemy nad tym, by się rozwijać i wdrażać innowacyjne rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom maksymalny komfort obsługi.

Zapraszamy do kontaktu

Osoby zainteresowane sprzedażą lub kupnem zboża, zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci bardzo chętnie przedstawią Państwu ofertę i pomogą ustalić najlepsze rozwiązania.